xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Gala Programu Promocji i Kultury Przedsiębiorczości „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

W dniu 24 listopada 2023 r. Zarząd Spółki ATMOMAT miał przyjemność i zaszczyt uczestniczyć w Gali Programu Promocji i Kultury Przedsiębiorczości „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

Uroczysta Gala odbyła się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Właściciel Przedsiębiorstwa ATMOMAT – Pani Krystyna Ryniec odebrała Nagrodę Główną Programu – STATUETKĘ PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY 2023. Uzasadnienie brzmiało ” za unikatową umiejętność bezinteresownego i nieustającego niesienia nadzwyczajnej pomocy osobom w potrzebie, między innymi dzieciom i dorosłym z niepełnosprawnościami oraz osobom doświadczającym życiowych trudności”.
Jednocześnie nadany został Spółce ATMOMAT Tytuł i Certyfikat Jakości Biznesu Przedsiębiorstwo Fair Play 2023.

 

Wielka Gala Programu Przedsiębiorstwo Fair Play 2022

25 listopada 2022 r w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie miała miejsce Wielka Gala Programu Przedsiębiorstwo Fair Play 2022.
W tym roku świętowaliśmy wspólnie Jubileusz 25 lat programu. Było to niesamowite wydarzenie, gdyż przez te ćwierć wieku polska gospodarka zmieniała się wielokrotnie. Polskie firmy, z którymi spotykaliśmy się na galach – rozwijały się, poszerzały swoje terytoria działalności a przy tym funkcjonując fair- zdobywały kolejne wyróżnienia.
ATMOMAT ma ten zaszczyt uczestniczyć w programie od 21 lat. W tym roku zostaliśmy wyróżnieni Certyfikatem Jakości Biznesu oraz docenieni za promowanie kultury przedsiębiorczości i wierności zasadom „fair play” w biznesie.
Jesteśmy niesamowicie wdzięczni wszystkim, którzy tworzą ten program. To też dzięki Państwu mogliśmy zbudować prestiż naszej firmy, który wpłynął na postrzeganie nas na rynku gospodarczym. Życzymy wszystkim zaangażowanym w pracę na rzecz Przedsiębiorstwa Fair Play przede wszystkim zdrowia, siły do działania, satysfakcji i kolejnych, kolejnych 25 lat.

IV Kongres Armatury Przemysłowej w Kielcach

W dniach 5-6.10.2022 r Właściciele ATMOMAT mieli przyjemność i zaszczyt uczestniczyć w IV Kongresie Armatury Przemysłowej w Kielcach.
Był to szereg wykładów i paneli dyskusyjnych dotyczących stanu i perspektyw rozwoju polskiej energetyki. Uczestnicy zapoznali się z wymaganiami dotyczącymi zasad diagnostyki, kontroli, napraw i regulacji armatury przemysłowej w świetle nowych Wytycznych UDT wraz z wymaganiami i rozwiązaniami technicznymi armatury związanymi z wyzwaniami klimatycznymi.

Zagadnienia Kongresu omawiane były w blokach tematycznych j.n.
– Energetyka jądrowa i mix energetyczny.
– Wytyczne UDT dla armatury przemysłowej.
– Wyzwania klimatyczne.

Więcej informacji

 

Certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play 2021”

26 listopada 2021 roku przedsiębiorstwo ATMOMAT Szatkowski, Ryniec Spółka Jawna uzyskało certyfikat Jakości Biznesu „Przedsiębiorstwo Fair Play 2021” oraz tytuł honorowy Semper Fidelis. Serdecznie dziękujemy za to wyróżnienie.

 

Certyfikat AUTHORISED INDUSTRY PARTNER

Szanowni Państwo! Z dumą i radością przekazujemy Państwu informację, że ATMOMAT Szatkowski, Ryniec Sp. J został wyróżniony certyfikatem AUTHORISED INDUSTRY PARTNER.

Nasze przedsiębiorstwo zostało wybrane i docenione spośród wielu dystrybutorów marki GRUNDFOS. Uzyskany przez nas certyfikat, potwierdza nasze zaangażowanie oraz kompetencje naszej załogi w doborze najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych rozwiązań w zakresie doboru pomp dla wielu gałęzi przemysłu.

Decydując się na zakup pomp wiodącego Producenta – GRUNDFOS w przedsiębiorstwie ATMOMAT macie Państwo gwarancję, że nasi wyspecjalizowani Pracownicy dobiorą dla Państwa najlepsze rozwiązania oferowane na rynku światowym. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Święto Diagnosty Laboratyjnego

Sytuacja pandemii, w której cały świat znalazł się obecnie, uświadomiła nam wszystkim jak ważną i odpowiedzialną pracę wykonują Diagności Laboratoryjni.
Z okazji przypadającego dziś Święta Diagnosty Laboratyjnego, ATMOMAT Szatkowski, Ryniec Sp.J pragnie złożyć wszystkim Diagnostom ogromne podziękowania za zaangażowanie i pełną gotowość do służby każdego dnia.
Szczególne podziękowania i odrobinę słodyczy kierujemy do Diagnostów z Zakładu Biochemii, Radioimmunologii i Medycyny Doświadczalnej z Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”.
Dużo zdrowia dla nas wszystkich!!!

 

Dyplom uznania od Wojewody Kujawsko-Pomorskiego

W dniu 3 marca 2020 w Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy spotkali się Przedsiębiorcy z naszego regionu, którzy otrzymali dyplomy uznania od Wojewody Kujawsko-Pomorskiego. ATMOMAT Szatkowski Ryniec Sp. J otrzymał najwyższą nagrodę m.in za szczególne osiągnięcia w społecznej odpowiedzialności biznesu. Ponadto Współwłaściciel przedsiębiorstwa – Pan Eugeniusz Szatkowski otrzymał Dyplom za uzyskany tytuł Ambasadora Fair Play w biznesie.

Archiwa