Życzenia Świąteczne

Niech zwycięstwo Chrystusa w tym szczególnie trudnym okresie, będzie powodem do umocnienia naszej wiary. Niech doda nam nadziei, że z Nim i my sprostamy tym niecodziennym sytuacjom, których aktualnie doświadcza cały świat. Niech pomnoży w nas miłość, która nada sens wszystkim troskom, które przezywamy oraz niech da nam gwarancję zmartwychwstania do wiecznej radości…

Wszystkim Klientom, Współpracownikom przede wszystkim zdrowych Świat Zmartwychwstania Pańskiego

życzą Właściciele ATMOMAT

Certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play 2021”

26 listopada 2021 roku przedsiębiorstwo ATMOMAT Szatkowski, Ryniec Spółka Jawna uzyskało certyfikat Jakości Biznesu „Przedsiębiorstwo Fair Play 2021” oraz tytuł honorowy Semper Fidelis. Serdecznie dziękujemy za to wyróżnienie.

 

Certyfikat AUTHORISED INDUSTRY PARTNER

Szanowni Państwo! Z dumą i radością przekazujemy Państwu informację, że ATMOMAT Szatkowski, Ryniec Sp. J został wyróżniony certyfikatem AUTHORISED INDUSTRY PARTNER.

Nasze przedsiębiorstwo zostało wybrane i docenione spośród wielu dystrybutorów marki GRUNDFOS. Uzyskany przez nas certyfikat, potwierdza nasze zaangażowanie oraz kompetencje naszej załogi w doborze najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych rozwiązań w zakresie doboru pomp dla wielu gałęzi przemysłu.

Decydując się na zakup pomp wiodącego Producenta – GRUNDFOS w przedsiębiorstwie ATMOMAT macie Państwo gwarancję, że nasi wyspecjalizowani Pracownicy dobiorą dla Państwa najlepsze rozwiązania oferowane na rynku światowym. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Święto Diagnosty Laboratyjnego

Sytuacja pandemii, w której cały świat znalazł się obecnie, uświadomiła nam wszystkim jak ważną i odpowiedzialną pracę wykonują Diagności Laboratoryjni.
Z okazji przypadającego dziś Święta Diagnosty Laboratyjnego, ATMOMAT Szatkowski, Ryniec Sp.J pragnie złożyć wszystkim Diagnostom ogromne podziękowania za zaangażowanie i pełną gotowość do służby każdego dnia.
Szczególne podziękowania i odrobinę słodyczy kierujemy do Diagnostów z Zakładu Biochemii, Radioimmunologii i Medycyny Doświadczalnej z Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”.
Dużo zdrowia dla nas wszystkich!!!

 

Dyplom uznania od Wojewody Kujawsko-Pomorskiego

W dniu 3 marca 2020 w Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy spotkali się Przedsiębiorcy z naszego regionu, którzy otrzymali dyplomy uznania od Wojewody Kujawsko-Pomorskiego. ATMOMAT Szatkowski Ryniec Sp. J otrzymał najwyższą nagrodę m.in za szczególne osiągnięcia w społecznej odpowiedzialności biznesu. Ponadto Współwłaściciel przedsiębiorstwa – Pan Eugeniusz Szatkowski otrzymał Dyplom za uzyskany tytuł Ambasadora Fair Play w biznesie.

XV Koncert Wielu Serc

7 lutego 2020 roku w Centrum Kultury „Browar B” odbył się XV Koncert Wielu Serc zorganizowany przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Dorosłym z Niepełnosprawnością Intelektualną OLIGO.
Za pomoc organizacji w 2019 roku zostaliśmy wyróżnieni statuetką i dyplomem, za które serdecznie dziękujemy.

Archiwa