xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900
Spółka ATMOMAT powstała w 1993 r. Jest przedsiębiorstwem ze 100% polskim kapitałem.

ATMOMAT zaprasza Państwa (naszych obecnych i przyszłych klientów) do odwiedzenia naszych składów magazynowych (4500 m kw.). Dziś oferta przedsiębiorstwa to ponad 10000 artykułów niezbędnych przy prowadzonych robotach inwestycyjnych, remontowych oraz modernizacji sieci i instalacji ciepła, wody, gazu i kanalizacji. Dążymy do tego, aby klient w zakresie naszej działalności dokonał zakupu od A do Z na dogodnych dla siebie warunkach.

Dzięki wysokiej mobilności przedsiębiorstwa oraz wprowadzeniu indywidualnego systemu sprzedaży działamy na terenie całej Polski. Dużym udogodnieniem dla naszych Klientów jest fakt, iż od 25 lat pracujemy w systemie 24 godzinnej dyspozycyjności (dyżury pod telefonem).

Transport towarów zakupionych i skompletowanych w ATMOMACIE może być dokonywany bezpośrednio na place budów lub do magazynów klienta. Daje to możliwości dowolnego zakupu towarów oraz oszczędza Państwu czas i środki. Naszym odbiorcom proponujemy zawsze przedstawienie oferty na konkretne zapytania, co daje im możliwości indywidualnego negocjowania cen.

Obserwując rynek w zakresie wprowadzania nowych produktów i urządzeń, staramy się, aby nasz asortyment był sukcesywnie rozszerzany. Gwarantuje to nam stała, bezpośrednia i wieloletnia współpraca z producentami, potwierdzona kilkudziesięcioma umowami i certyfikatami autoryzowanego przedstawiciela.

Stałym elementem działalności, podnoszącym poziom wiedzy i kwalifikacje naszych Klientów oraz obsługi są organizowane przez nasze przedsiębiorstwo i służby techniczne producentów: szkolenia, pokazy, konferencje i warsztaty.
Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie handlowe oraz duży zasób wiedzy specjalistycznej, pozwalający na satysfakcjonującą współpracę z Klientem w zakresie doboru najkorzystniejszych technicznie i ekonomicznie rozwiązań.

Wierzymy, iż nasze zaangażowanie, profesjonalizm i wykorzystanie posiadanego potencjału przyczyni się do dalszego rozwoju firmy, a tym samym Państwu zapewni współpracę ze stabilnym partnerem.
Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z naszą kompleksową ofertą, podejmiecie Państwo decyzje o współpracy.

NASZE ATUTY:

Wdrożony system zgodnie z normą EN ISO 9001:2015

Wieloletnie doświadczenie

Ceny producentów, rabaty, negocjacje

Współpraca z liderami spośród producentów

Wysoka jakość dostarczonych wyrobów

Oferta specjalna wg indywidualnych zamówień

Dostawy na terenie całego kraju

100% Polskiego Kapitału