Święto Diagnosty Laboratyjnego

Sytuacja pandemii, w której cały świat znalazł się obecnie, uświadomiła nam wszystkim jak ważną i odpowiedzialną pracę wykonują Diagności Laboratoryjni.
Z okazji przypadającego dziś Święta Diagnosty Laboratyjnego, ATMOMAT Szatkowski, Ryniec Sp.J pragnie złożyć wszystkim Diagnostom ogromne podziękowania za zaangażowanie i pełną gotowość do służby każdego dnia.
Szczególne podziękowania i odrobinę słodyczy kierujemy do Diagnostów z Zakładu Biochemii, Radioimmunologii i Medycyny Doświadczalnej z Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”.
Dużo zdrowia dla nas wszystkich!!!

 

Życzenia Świąteczne

Niech zwycięstwo Chrystusa w tym szczególnie trudnym okresie, będzie powodem do umocnienia naszej wiary. Niech doda nam nadziei, że z Nim i my sprostamy tym niecodziennym sytuacjom, których aktualnie doświadcza cały świat. Niech pomnoży w nas miłość, która nada sens wszystkim troskom, które przezywamy oraz niech da nam gwarancję zmartwychwstania do wiecznej radości…

Wszystkim Klientom, Współpracownikom przede wszystkim zdrowych Świat Zmartwychwstania Pańskiego

życzą Właściciele ATMOMAT

Dyplom uznania od Wojewody Kujawsko-Pomorskiego

W dniu 3 marca 2020 w Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy spotkali się Przedsiębiorcy z naszego regionu, którzy otrzymali dyplomy uznania od Wojewody Kujawsko-Pomorskiego. ATMOMAT Szatkowski Ryniec Sp. J otrzymał najwyższą nagrodę m.in za szczególne osiągnięcia w społecznej odpowiedzialności biznesu. Ponadto Współwłaściciel przedsiębiorstwa – Pan Eugeniusz Szatkowski otrzymał Dyplom za uzyskany tytuł Ambasadora Fair Play w biznesie.

XV Koncert Wielu Serc

7 lutego 2020 roku w Centrum Kultury „Browar B” odbył się XV Koncert Wielu Serc zorganizowany przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Dorosłym z Niepełnosprawnością Intelektualną OLIGO.
Za pomoc organizacji w 2019 roku zostaliśmy wyróżnieni statuetką i dyplomem, za które serdecznie dziękujemy.

Mikołajki w Zespole Szkół nr 3 we Włocławku

W tym roku, po raz kolejny udało nam się zorganizować Mikołajki dla najukochańszych Dzieci z Zespołu Szkół nr 3 we Włocławku.

Atmomat przygotował 500 paczek. Zabawa była wspaniała, dzieci zadowolone i uśmiechnięte. Po raz pierwszy Mikołaj miał pomocnika – Helenkę. Radość w oczach Dzieci jest najważniejsza!

XXI edycja programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w XXI edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”,  Przedsiębiorstwo ATMOMAT zostało nagrodzone Nagrodą główną programu Statuetką XXI edycji Programu Promocji i Kultury Przedsiębiorczości „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2019 oraz Tytułem, Certyfikatem Jakości Biznesu „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2019.  Miło nam również poinformować, że współwłaściciel przedsiębiorstwa ATMOMAT, Pan Eugeniusz Szatkowski decyzją Kapituły został nagrodzony tytułem Ambasador Fair Play w Biznesie 2019.

Archiwa