xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900
Zakład Produkcyjny Armatury Przemysłowej AKWA Sp. z o.o. to producent oferujący nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne w produkcji armatury wodociągowej

www.akwa.com.pl

„ACO Elementy Budowlane” Sp. z o.o. Legionowo Firma realizuje koncepcję dostarczania kompleksowych rozwiązań związanych z wodą. W asortymencie ACO znajduje się pełna gama produktów dla wszystkich dziedzin budownictwa, min. odwodnień liniowych i punktowych z polimerbetonu i stali nierdzewnej, separatory tłuszczu i substancji ropopochodnych, pompy i przepompownie do ścieków oraz specjalistyczne systemy.

www.aco.pl

ARMAK Sp. z o.o. Specjalizuje sie w produkcji armatury, min. zaworów bezpieczeństwa, zaworów zaporowych elektromagnetycznych, płynowskazów, zasuw z obiegiem i bez oraz zaworów zwrotnych.

www.armak.com.pl

„AVK Armadan” Sp. z o.o., Pniewy Producent armatury w następujących sektorach: wodnym, gazowym, kanalizacyjnym i przeciwpożarowym.

www.avk.com.pl

“BROEN DZT” S.A.”, Dzierżoniów. Firma produkuje armaturę mającą zastosowanie w wysokoparametrowych instalacjach przesyłowych, a więc takich które wymagają zastosowania najlepszych i najbardziej trwałych materiałów.

www.broen.pl

Zakłady Mechaniczne CHEMITEX Sp. z o.o. Sieradz. Podstawowym przedmiotem działania przedsiębiorstwa jest produkcja i sprzedaż kurków kulowych, wykonywanych ze stali kwasoodpornych i węglowych, sterowanych dźwignią ręczną oraz siłownikami pneumatycznymi i elektrycznymi.

www.chemitex-sieradz.com.pl

„Danfoss Sp” z o.o. Firma jest międzynarodowym koncernem produkującym urządzenia regulacyjne i kontrolno – pomiarowe dla wielu dziedzin gospodarki. Danfoss jest autorem wielu unikalnych rozwiązań technicznych w chłodnictwie, ciepłownictwie, hydraulice siłowej, w dziedzinie napędów elektrycznych oraz urządzeń pomiarowych.

www.danfoss.pl

„EFAR” Sp.j. Poznań. Spółka powstała w wyniku połączenia dwóch producentów specjalizujących się w produkcji kurków kulowych: Z.P.U i H. EFAWA i Z.P.U.IDMAR. Firma oferuje armatur, której produkcja oparta jest na najnowszych technologiach przy użyciu materiałów o parametrach zgodnych z wieloma normami.

www.efar.com.pl

“GAZEX”, Warszawa. Przedsiębiorstwo oferuje szeroką gamę niezawodnych urządzeń do detekcji gazów.

www.gazex.pl

“Gebo – Technika” Sp. z o.o. Warszawa. Firma „Gebo – Armaturen” Gmbh jest międzynarodową organizacją założoną na terenie Niemiec. Początkowo zajmowała się hurtową sprzedażą rur. W latach trzydziestych firma opatentowała wynalazek pierścieni zaciskowych i wprowadziła na rynek komponenty techniki łączenia rur pod znakiem Gebo. Polskafirma “Gebo -Technika” produkuje na potrzeby firmy macierzystej oraz notuje stały wzrost sprzedaży swoich wyrobów na rynku krajowym.

www.gebo.com.pl

„GESTRA”, Gdańsk. Firma jest producentem i dystrybutorem wysokiej jakości armatury parowej, odwadniaczy, zaworów zwrotnych i regulacyjnych i urządzeń techniki cieplnej.

www.gestra.pl

 

Fabryka Armatur „Głuchołazy” SA. Głuchołazy. Przedmiotem działalności spółki jest produkcja i obrót armaturą przemysłową; naprawa i regeneracja maszyn i urządzeń technicznych oraz pośrednictwo handlowe.

www.fagsa.com.pl

Grundfos Pompy Sp. z o.o. Grupa Grundfos to jeden z największych na świecie producentów pomp i systemów pompowych dla budownictwa i przemysłu oraz instalacji zaopatrujących w wodę i odprowadzających ścieki.

www.grundfos.pl

Hawle Sp. z o .o. Koziegłowy. Spółka HAWLE jako część grupy HAWLE utworzona została w 1994 roku. W swojej ofercie handlowej firma posiada ponad 800 rodzajów elementów wyposażenia sieci wodnej i gazowej.

www.hawle.pl

Honeywell Sp. z o. o. Firma w Polsce działa od 1993 roku, jednakże pierwsze kontakty handlowe zostały nawiązane już w latach 60-tych, kiedy to firma zaoferowała polskim kontrahentom urządzenia dla przemysłu chemicznego, naftowego i rafineryjnego. W branży automatyki i sterowania firma oferuje rozwiązania w zakresie instalacji grzewczych, instalacji ciepłej wody oraz wody pitnej, które znajdują zastosowanie w budynkach mieszkalnych a także w przemyśle.

www.honeywell.com.pl

Hydro-Vacuum SA. Grudziądz. Przedsiębiorstwo jest producentem i dystrybutorem wysokiej jakości pompy oraz systemów pompowych.

www.hydro-vacuum.com.pl

“INFRACORR” Sp.z o.o. Gdańsk. Firma prowadzi działalność w zakresie: projektowania, wykonawstwa, handlu, dostaw i realizacji „pod klucz”, produkcji magnetyzerów , odmulaczy filtrów i węzłów ciepłowniczych oraz doradztwa technicznego i gospodarczego.

www.infracorr.com.pl

„InstalPlast” Łask Sp. z o.o., Łask Firma jest jednym z czołowych producentów systemów rurowych z tworzyw sztucznych w Polsce. Może zaoferować bardzo szeroki asortyment wyrobów potrzebnych do budowy systemów rurociągów ciśnieniowych, kanalizacyjnych i osłonowych.

www.instalplast.pl

„JAFAR” SA. Jasło. Fabryka specjalizuje się w produkcji armatury żeliwnej do wody, gazu i ścieków jak również wykonuje armaturę sanitarną do sieci domowej.

www.jafar.pl

PPH „Kamix’ Sp.j., Gdynia Producent preparatu do czyszczenia z osadów kamienia, do zastosowania domowego i przemysłowego.

www.kamix.pl

„Klinger” Sp. z o.o. , Warszawa Firma KLINGER w Polsce zajmuje się dystrybucją bezazbestowych płyt uszczelniających, szkieł wodowskazowych z miką, zaworów tłoczkowych, zaworów kulowych, zasów i przepustnic.

www.klinger.pl

KUJAWSKA WYTWÓRNIA TERMOMETRÓW. Włocławek. Firma powstała w 1957 roku. Jest producentem ponad 5 tysięcy rodzajów termometrów, posiadających Polskie I Branżowe Normy oraz odpowiadających przepisom wzorcowania.

www.kwt.pl

Koneckie Zakłady Odlewnicze Spółka Akcyjna w Końskich są firmą specjalizującą się przede wszystkim w produkcji i sprzedaży żeliwnych wyrobów stosowanych w systemach kanalizacyjnych.

www.kzo.pl

LESZCZYŃSKA FABRYKA POMP, Leszno. Jest producentem i dystrybutorem szerokiej gamy i najwyższej jakości pomp i akcesorii.

www.lfp.com.pl

THALE Sp. z o.o. Sp.k. (dawniej Niczuk Sp. J.)

www.niczuk.pl

POLIPLAST. Oleśnica. Główna działalność firmy skupia sie na produkcji systemów kanalizacyjnych i sanitarnych z tworzyw sztucznych (kanalizacja wewnętrzna, zewnętrzna, systemy wodociągowe, złaczniki ciśnieniowe.

www.poliplast.pl

„POLONIT” Sp. z o.o. Łódź. Zakłady Wyrobów Uszczelniających i Termoizolacyjnych są producentem i dystrybutorem najwyższej jakości wyłącznie bezazbestowych materiałów uszczelniających i termoizolacyjnych.

www.polonit.com.pl

POWOGAZ. Poznań. Fabryka kontynuuje tradycje i doświadczenia w projektowaniu i produkcji wodomierzy. Wśród nich znajdują się:
wodomierze mieszkaniowe do wody zimnej i ciepłej, wodomierze przemysłowe do wody zimnej i ciepłej, zasuwy klinowe, chloratory oraz nawiertki wodociągowe.

www.powogaz.pl

„REFLEX” Sp.z o.o. Wąbrzeźno. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji ciśnieniowych naczyń przeponowych oraz doradztwem technicznym z zakresu ich stosowania, doboru i montażu.

www.reflex.pl

„ROTHENBERGER Polska” Sp.z o.o. Warszawa. Producent i dostawca narzędzi i maszyn dla instalatorów. Firma oferuje: narzędzia i maszyny do rur miedzianych narzędzia i maszyny do rur stalowych, narzędzia instalacyjne, narzędzia i maszyny do rur z tworzyw sztucznych,do czyszczenia rur, wiercenia i lutowania.

www.rothenberger.pl

„SECES-POL” Sp.z o.o. Gdańsk. Firma SECESPOL specjalizuje się w dostarczaniu produktów i kompleksowych rozwiązań z dziedziny wymiany ciepła.

www.secespol.pl

SIEMENS, Warszawa. Firma oferuje szeroki wybór urządzeń i systemów z dziedziny automatyki przemysłowej, techniki napędowej, techniki elektroinstalacyjnej oraz aparaturę łączeniową niskiego napięcia.

www.siemens.pl

OŚRODEK BADAWCZO SZKOLENIOWY SPAW-TEST, SP. Z O.O. Gdańsk. W ofercie swej posiadają Magnetoodmulacze OISm, Magnetyczne Odmulacze Sieciowe MOS, zbiorniki ciśnieniowe, konstrukcje stalowe.

www.spawtest.pl

„“Spirax Sarco” Sp. z o.o. To jedna z czterdziestu spółek światowej Grupy Spirax-Sarco Engineering PLC. W skład Grupy wchodzi 13 spółek produkcyjnych, wytwarzających wysokiej klasy armaturę przemysłową dla instalacji pary i kondensatu w znakomitej większości zgodnie ze standardami ISO 9000.”

www.spiraxsarco.com/pl

SYR, Kraków. Producent zaworów bezpieczeństwa, armatury zabezpieczającej i regulacyjnej.

www.syr.pl

THERMAFLEX, Żory. Thermaflex jest grupą przedsiębiorstw wyspecjalizowanych w produkcji polietylenowych izolacji technicznych. Ponadto Thermaflex oferuje szeroką gamę produktów uzupełniających, elektryczne kable grzejne oraz profile opakowaniowe.

www.thermaflex.com.pl

„TOFAMA” SA TORUŃ. Firma oferuje urządzenia i wyposażenie o wysokim poziomie technicznym do produkcji, magazynowania i transportu chemikaliów i środków spożywczych, takie jak: pompy chemiczne i spożywcze, armaturę przemysłową, aparaturę metalową.

www.tofama.com.pl

„UPONOR Polska” Sp.z o.o. Sochaczew. Koncern Uponor trudni się produkcją rur i kształtek z tworzyw sztucznych. Oferowane przez Uponor Polska systemy znajdują zastosowanie w wodnych i grzewczych instalacjach wewnętrznych.

www.uponor.com.pl

„WAVIN METALPLAST” Sp.z o.o. Buk. Dostawca kompletnej oferty systemów do doprowadzania wody do budynku, jej transportu wewnątrz domu, odprowadzania ścieków i wód deszczowych, a także obniżenia wód gruntowych wokół domu. Tworzy rozwiązania w dziedzinie systemów kanalizacji zewnętrznej, drenażu i odwodnień, Jest również dostawcą systemów ciśnieniowych do przesyłania wody i gazu.

www.wavin.pl

ATMOMAT jest autoryzowanym dystrybutorem firmy WIKA Polska S.A.
WIKA Polska S.A. stanowi część niemieckiego koncernu WIKA – światowego lidera w dziedzinie pomiarów ciśnienia i temperatury.
WIKA Polska S.A. to także producent znanej i cenionej na rynku polskim marki KFM.

Oferowane przez WIKA Polska S.A. linie produktowe

www.wikapolska.pl

WILO. Warszawa. Firma wchodzi w skład grupy Wilo AG. Grupa ta jest jednym z największych producentów pomp na świecie. Klasycznymi segmentami przemysłu, w których działa Grupa WILO są ogrzewanie, chłodnictwo i klimatyzacja oraz zaopatrzenie w wodę i odprowadzenie ścieków.

www.wilo.pl

„ZAWGAZ” Sp.z o.o. Suchy Las. Firma produkcyjna od początku specjalizuje się w produkcji kurków kulowych i związanym z nimi osprzętem. Podstawowe przeznaczenie produkowanych kurków to: gazownictwo , petrochemia, wodociągi i ciepłownictwo.

www.zawgaz.com.pl

ZETKAMA S.A. Ścinawka Średnia. Firma jest producentem wysokiej jakości, zaawansowanej technologicznie armatury przemysłowej, która jest stosowana w energetyce, ciepłownictwie, ogrzewnictwie, wentylacji i klimatyzacji.

www.zetkama.pl