xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

  „GEBO” Technika Sp. z o.o.

„(…) Atmomat z Włocławka jest naszym klientem od przeszło dwóch lat. do tej pory współpraca między nami układa się wzorcowo. świadczyć o tym fakcie może stały wzrost obrotów handlowych, bardzo dobre leracje oraz rzetelne wywiązywanie się z ustalonych zobowiązań (…)”

„UPONOR – POLSKA” Sp. z o.o

„Firma „Atmomat” Szatkowski, Ryniec, Sp.j. jest czołowym dystrybutorem firmy (…)w regionie Włocławek. Istotnym elementem naszej współpracy jest wzorowe wywiązywanie się z terminów płatności naszego partnera …”

„ARMAK” Śląskie Zakłady Armatury Przemysłowej sp. z o.o.

„… Udzielamy referencji dla Spółki „Atmomat”, jako rzetelnego i terminowo wywiązującego się z płatności Partnera, który dzięki świetnie wyszkolonej i wykwalifikowanej kadrze jak również wieloletniemu doświadczeniu, posiadanym certyfikatom dysponuje pełnym profesjonalizmem…”

„EFAR” Sp.z o.o.

„Wyrażamy zadowolenie z dotychczasowej współpracy, a mając na uwadze stałą wyminę doświadczeń,”.. przeszkoleni pracownicy w efektywny sposób prowadzą dystrybucję naszych wyrobów. (…) wyrażamy opinie, że firma „Atmomat” ze swoją ofertą spełnia oczekiwania odbiorców”.

Fabryka Armatury „HAWLE” Sp.z o.o.

„(…)współpraca nie budzi żadnych zastrzeżeń, pod względem kultury kontaktów, wiarygodności jak i terminowego wywiązywania się z płatności”.

Kujawska Wytwórnia Termometrów

„.. przeszkoleni pracownicy w efektywny sposób prowadzą dystrybucję naszych wyrobów. (…) „atmomat/” utrzymuje w swoim magazynie zapas termometrów pozwalający szybko reagować na potrzeby odbiorców. o jej wysokiej pozycji na rynku świadczą zwiększające się z roku na rok nasze wzajemne obroty….”

„AVK Armadan” Sp. z o.o

…współpraca z firmą „Atmomat” przebiega w sposób zadawalający, co zaowocowało wspólnym przeprowadzeniem wielu kontraktów(..) Aktywność i mobilność współwłaścicieli oraz pracowników firmy „Atmomat” jest dodatkowym atutem tej firmy. (…) Możemy polecić firmę jako rzetelnego i uczciwego partnera handlowego”.

„BROEN- DZT” S.A.

„Firma „Atmomat”, z która współpracujemy od wielu lat jest rzetelnym partnerem handlowym, terminowo wywiązującym się ze zobowiązań płatniczych wynikających z obrotu towarowego pomiędzy naszymi firmami. Dotychczasowa współpraca układa się dla obu stron korzystnie a jej dynamiczny rozwój w ostatnim czasie jest związany z coraz większa aktywnością i mobilnością właścicieli i pracowników firmy „Atmomat”.”

Bielska Fabryka Armatur „BEFA” Sp. z o.o.

„Atmomat” cieszy się u nas opinią dobrego i solidnego klienta wywiązującego się terminowo ze swych należności płatniczych.”

Odlewnia Żeliwa S.A. Zawiercie

„firma „Atmomat” jest solidnym i rzetelnym partnerem, na którym można polegać w kontaktach handlowych. (…) Firma została laureatem ogłoszonego przez Odlewnię konkursu w kategorii najlepszy płatnik”

Koneckie Zakady Odlewnicze S.A. w Końskich

„Jako dystrybutor naszych wyrobów związani jesteśmy umową handlową od roku 2000. Warunki tej umowy są w całej rozciągłości realizowane przez Atmomat szczególnie w zakresie terminowej realizacji zobowiązań finansowych. Systematycznie rosną obroty między nami, co jest wynikiem fachowego marketingu…”.

Płockie Przedsiębiorstwo Robót Mostowych S.A.

„W czasie współpracy przekonaliśmy się, ze firma ta jest przygotowana organizacyjnie, jaki i technicznie do kompleksowej obsługi naszej firmy. Możemy z pełną odpowiedzialnością potwierdzić, że dotychczas realizowane dostawy spełniają nasze wymagania w zakresie: dobrej jakości, kompleksowej dostawy, terminowości dostaw, dokumentacji atestów”.

„STRBAG” Sp. z o.o

„Poświadczmy, iż firma posiada wysokiej jakości materiały oraz niezbędne do akceptacji inżyniera dokumenty. Realizacja dostaw odbywa się w oczekiwanym terminie, co przyczyniło się m.in. do postępu robót zgodnie z ich harmonogramem”.

„RemWil” Przedsiębiorstwo Inwestycyjno Remontowe

„Współpracy z firmą Atmomat towarzyszy zawsze wyczerpująca informacja o warunkach dostaw i cenach oferowanego towaru oraz gotowości do negocjacji i uzgodnień satysfakcjonujących obie strony. Współpraca z firma „Atmomat” w naszej ocenie cechuje się rzetelnością handlową pozwalającą osiągnąć obustronne zadowolenie i perspektywę długoletniej współpracy”.

JAFAR S.A.

„Z firmą „Atmomat” współpracujemy od wielu lat. Jako dystrybutor, ze swoich zobowiązań wywiązuje się bardzo rzetelnie i sprawnie, a na szczególną uwagę zasługuje fakt wzorowego regulowania płatności.
Z całą odpowiedzialnością polecamy Państwu spółkę „Atmomat” jako bardzo dobrego partnera handlowego, rzetelnego i w pełni zasługującego na to wyróżnienie w referencjach”.