xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

25 listopada 2022 r w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie miała miejsce Wielka Gala Programu Przedsiębiorstwo Fair Play 2022.
W tym roku świętowaliśmy wspólnie Jubileusz 25 lat programu. Było to niesamowite wydarzenie, gdyż przez te ćwierć wieku polska gospodarka zmieniała się wielokrotnie. Polskie firmy, z którymi spotykaliśmy się na galach – rozwijały się, poszerzały swoje terytoria działalności a przy tym funkcjonując fair- zdobywały kolejne wyróżnienia.
ATMOMAT ma ten zaszczyt uczestniczyć w programie od 21 lat. W tym roku zostaliśmy wyróżnieni Certyfikatem Jakości Biznesu oraz docenieni za promowanie kultury przedsiębiorczości i wierności zasadom „fair play” w biznesie.
Jesteśmy niesamowicie wdzięczni wszystkim, którzy tworzą ten program. To też dzięki Państwu mogliśmy zbudować prestiż naszej firmy, który wpłynął na postrzeganie nas na rynku gospodarczym. Życzymy wszystkim zaangażowanym w pracę na rzecz Przedsiębiorstwa Fair Play przede wszystkim zdrowia, siły do działania, satysfakcji i kolejnych, kolejnych 25 lat.