xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

2 grudnia 2011r. dobiegła końca XIV edycja Programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”. ATMOMAT ma przyjemność i zaszczyt uczestniczyć w tym przedsięwzięciu od 10 lat, za każdym razem przechodząc pozytywnie weryfikację. Program „Przedsiębiorstwo Fair Play” jest to inicjatywa, w której oceniane są wszystkie aspekty działalności firmy, uwzględniające między innymi sposób i styl prowadzenia przedsiębiorstwa, a nie tylko jego wyniki ekonomiczne czy jakość produktów. Celem programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” jest promowanie etyki w działalności gospodarczej rozumianej jako rzetelne postępowanie we wzajemnych relacjach z klientami, kontrahentami, pracownikami, społecznością lokalną, a także władzą lokalną i państwową. Ideą programu jest zachęcenie wszystkich firm w Polsce do zachowań etycznych i wprowadzenia stosownych zmian nie tylko w wewnętrznej organizacji pracy, ale także do kształtowania pozytywnych relacji ze społecznością lokalną oraz dbałości o środowisko naturalne.
W tym roku Kapituła Programu przyznała PLATYNOWE STATUETKI czyli nagrody specjalne dla firm, które brały udział w rankingu przez 10 kolejnych lat, co roku spełniały wymagania programu i zdobywały tytuł „Przedsiębiorstwo Fair Play. Otrzymało je 35 firm z całej Polski, w tym tylko 3 firmy z woj. kujawsko- pomorskiego. Wśród tego zaszczytnego grona znalazło się przedsiębiorstwo ATMOMAT.
Wyróżnienie naszej firmy Platynową Statuetką Przedsiębiorstwa Fair Play dokumentuje fakt, iż przynależymy do grona przedsiębiorstw w którym zasady etyczne, uczciwość i tzw. dobre praktyki wyznaczają standardy codziennego funkcjonowania. Jesteśmy niezwykle dumni i jest to dla nas ogromna nobilitacja. Dzięki wyróżnieniom przedsiębiorstwo jest lepiej postrzegane przez otoczenie zewnętrzne jak i wewnętrzne.